Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
tekst reklamowy

Rodzinny piknik z atrakcjami...

Główne zdjęcie
bezpłatne badania

Kilkaset osób, przez kilka godzin bawiło się na rodzinnym pikniku. Zabawę dla dużych i małych, w miniony piątek, zorganizował Zielony Market - sklep spożywczo-przemysłowy zlokalizowany w samym sercu największego z łomżyńskich osiedli, przy ulicy Spółdzielczej 26. Na zielonym trawniku przed Zielonym Marketem już od godziny 13.00 było ruchliwie i gwarnie... Dopisała pogoda, i piękne słońce, a z każdą godziną przybywało tu coraz więcej mieszkańców Łomży. Niektórzy dojeżdżali nawet z odległych części miasta... Ciągnęły ich tu tradycyjne niskie ceny i wysoka jakość oferowanych w sprzedaży produktów, ale także moc atrakcji, które tego dnia zapewniono klientom.

gry i zabawy dla dzieci
gry i zabawy dla dzieci
rozstrzygnięcie konkursów
rozstrzygnięcie konkursów
zabawa
zabawa
losowanie nagród
losowanie nagród
Był grill, degustacje napojów, lodów i słodyczy... Były także dodatkowe oferty, które na co dzień nie są dostępne w sklepie. Długie kolejki klientów Zielonego Marketu ustawiały się do stoiska medycznego. Pod jednym z rosnących tuż przy sklepie drzew rozstawili się lekarze i pielęgniarki z ostrołęckiej firmy Meditrans. Na miejscu można było wykonać podstawowe badania takie jak mierzenie ciśnienia krwi, poziomu cukru i zawartości cholesterolu, a także specjalistyczne  badania spirometrem czyli badania pojemności płuc. Gro klientów Zielonego Marketu odwiedza ten sklep całymi rodzinami. Nie mogło więc zabraknąć atrakcji także dla najmłodszych klientów. Niezapomniane wrażenia kilkuletnim dzieciom, a zapewne także i cieszącym się z ich radości rodzicom, dawała przejażdżka kucykiem. Konik woził maluchów praktycznie bez przerwy...
Kulminacją piątkowej rodzinnej zabawy z Zielonym Marketem był jednak konkurs dla klientów  sklepu. Ci którzy tego dnia zrobili w Zielonym Markecie zakupy otrzymywali specjalne kupony, które po wypełnieniu trafiały do urny, a następnie uczestniczyły w losowaniu ciekawych nagród. Do wygrania były karnety wstępu a basen w Zambrowie, bilety do łomżyńskiego Kina Millenium,  i bezpłatne wizyty w gabinetach kosmetycznych i fryzjerskich. Nie wiadomo czy to  atrakcyjne nagrody, czy fantastyczna oferta handlowa Zielonego Marketu sprawiły, że niektórzy łomżanie tego dnia zakupów dokonywali tu kilkakrotnie, i za każdym razem wrzucali kolejny kupon do urny... Zgodnie z regulaminem zabawy było to dozwolone, a klienci w ten sposób zwielokrotniali szanse na wygraną. Podczas losowania szczęśliwców, którego w imieniu organizatorów dokonywała kilkuletnia dziewczynka, okazało się, że tego dnia słońce i szczęście aż trzykrotnie uśmiechnęło się do Pani Teresy Wyrzykowskiej, która wygrała kupony na bezpłatne wizyty u kosmetyczki i  bilety do kina.  Zwycięzców było jednak  znacznie więcej. Nagrody wylosowały m.in  panie Katarzyna Bielawska, Małgorzata Bojanowska, Urszula Cytula i Teresa Łęgowska. - To fantastyczny piknik – mówiła pani Agnieszka,  jedna z  klientek sklepu, do której tym razem w losowaniu nagród szczęście się nie uśmiechnęło. - Moja córeczka już trzeci raz jedzie na tym koniu – i nie chce iść do domu – dodała, podkreślając, że tego typu atrakcje powinny być w Łomży organizowane znacznie częściej.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę