Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Burmistrz Stawisk podejrzewany o korupcję

40-letni burmistrz Stawisk Marek W. został w środę zatrzymany w związku z podejrzeniami korupcyjnymi - dowiedziała się PAP ze źródeł policyjnych. Żadnych innych szczegółów policja na razie jednak nie ujawnia.

Wiadomo, że zatrzymania dokonali funkcjonariusze z wydziału do walki z korupcją, a śledztwo będzie prowadzone przez Prokuraturę Okręgową w Łomży.

Podejrzewany samorządowiec ma być tam doprowadzony na przesłuchanie w czwartek. Na razie jednak także prokuratura nie chce ujawniać żadnych informacji na temat powodów zatrzymania burmistrza.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę