Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Nabrani na „francuski numer”

Co najmniej kilkadziesiąt osób zostało oszukanych przez firmę, która miał im sprowadzić okazyjne samochody z Francji. Firma z siedzibą w Łodzi i filią w Łomży brała zaliczki na auta - nawet po 6 tys zł i... na tym się kończyło. Żadna z osób, które z okazji chciały skorzystać, auta się nie doczekała - podaje serwis wspolczesna.pl.


- Jest już w tej chwili kilkanaście osób, które zgłosiły się do nas, informując o oszustwie - mówi Współczesnej podinspektor Krzysztof Leończak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - Ale już ze wstępnego rozeznania wynika, że grupa poszkodowanych może liczyć nawet około 90 osób.

Oszuści "łowili” ofiary za pomocą ogłoszeń internetowych. Dochodziło do pewnych uzgodnień, zainteresowani wpłacali zaliczki (np. po 6 tys. zł). Dalszego ciągu jednak nie było. Sprawę na policję zgłosił mieszkaniec Białegostoku, który także dał sie złapać na okazję... Czekał na obiecaną dostawę wozu od maja... Najpierw bezskutecznie próbował się dodzwonić, potem przyjechał do Łomży. W siedzibie firmy przy ul. Sienkiewicza zastał jednak tylko zamknięte drzwi - podaje wspolczesna.pl.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę