Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Będzie uczelnia

Rada Ministrów wydała rozporządzenie w sprawie utworzenia Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży - podało w komunikacie Centrum Informacyjne Rządu. Kształcenie w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży prowadzone będzie w następujących kierunkach: informatyka, zarządzanie i marketing.

Planuje się, że liczba studentów na pierwszym roku studiów dziennych wyniesie łącznie 180 osób: 120 osób na kierunku zarządzanie i marketing i 60 osób na kierunku informatyka. Zakłada się, że docelowa liczba studentów w cyklu 3,5-letnim wyniesie 600 osób na obu kierunkach.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę