Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Czarny poniedziałek

Pięć osób zginęło, a kolejnych sześć zostało rannych w trzech wypadkach jakie w poniedziałek po południu wydarzyły się na drogach województwa podlaskiego. W Mężeninie na krajowej „ósemce” osobowy opel zderzył się z busem – zginęła kobieta, a pięciu rannych, w tym dwóch ciężko, trafiło do szpitala. Kolejny tragiczny wypadek wydarzył się na drodze gminnej Wąsosz – Ławsk w powiecie grajewskim. Tu zginęło trzech mężczyzn. Kolejny śmiertelny wypadek wydarzył się pod Szepietowem.

Około godziny 16:48. doszło do wypadku w miejscowości Mężenin, gdzie zderzeniu czołowemu uległy dwa samochody: osobowy Opel Astra kombi i bus Volkswagen T4. W wypadku uczestniczyło 6 osób, 5 zostało przetransportowanych do szpitali w Białymstoku Zambrowie i Łomży karetkami pogotowia i śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jedna osoba kobieta, kierowca samochodu osobowego Opel Astra poniosła śmierć.

Niemal dokłdnie godzinę później 17.50 wydarzył się drugi tragiczny w skutkach wypadek. Pomiędzy miejscowościami Wąsosz i Ławsk doszło do uderzenia samochodu osobowego marki Audi A4 w drzewo w wyniku czego śmierć poniosło trzech podróżujących samochodem mężczyzn.

Trzeci tragiczny w skutkach wypadek wydarzył sie o godzinie 19.45 w okolicach wsi Wyliny Rus w gminie Szepietowo. Tu wyjeżdżającego z odporządkowanej drogi Fiata 126p uderzył dostawczy Renault Master. Kierowca malucha zginął na miejscu, a pasażer trafił do szpitala. 

Jak podają policjanci od początku roku na drogach województwa podlaskiego zginęło już 76 osób, a blisko 600 zostało rannych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę