Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Samochód uderzył w drzewo, pięć osób nie żyje

Główne zdjęcie
fot. Rzecznik KWP Białystok

Pięć osób zginęło w wypadku, do którego doszło w nocy na drodze lokalnej Ciechanowiec - Wysokie Mazowieckie. Opel wypadł z drogi na zakręcie, wpadł do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Zginęły wszystkie jadące tym autem osoby, pięciu mężczyzn - poinformował rzecznik prasowy podlaskiej policji Jacek Dobrzyński.

Do wypadku doszło tuż po 22.00 koło miejscowości Klukowo. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że opel astra, którym podróżowało pięciu mężczyzn wyjeżdżając z zakrętu nagle zjechał z drogi i wpadł do rowu. Przez 50 metrów auto sunęło bokiem, a następnie uderzyło w drzewo. Potężna siła zerwała dach samochodu i dosłownie wyrwała z siedzeń jadące w środku osoby. Wszyscy wypadając na zewnątrz ginęli na miejscu. Pięć ofiar wypadku to mieszkańcy pobliskich wsi w wieku od 22 do 53 lat. Zmiażdżone auto jeszcze 10 metrów sunęło rowem zanim zatrzymało się na kolejnym drzewie.
Do wczesnych godzin rannych policjanci i strażacy usuwali skutki tego wypadku.
- Oprócz funkcjonariusz ruchu drogowego i prewencji oraz kryminalistyki i dochodzeniówki na miejsce tragedii skierowano policyjnego psychologa, który zaopiekował się rodzinami ofiar wypadku - mówi nadkom. Jacek Dobrzyński rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji. - Co było przyczyną tego drogowego dramatu z pewnością ustali postępowanie prowadzone przez policjantów w Wysokiem Mazowieckiem - dodaje Dobrzyński.

210204100642.gif
Foto: fot. Rzecznik KWP Białystok
Foto: fot. Rzecznik KWP Białystok
Foto: fot. Rzecznik KWP Białystok
Foto: fot. Rzecznik KWP Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę