Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Eksplozja butli z gazem

Główne zdjęcie
fot.e-grajewo.pl

O wielkim szczęściu mogą mówić mieszkańcy jednej z posesji przy ul. Przemysłowej w Grajewie. Wczoraj wieczorem w znajdującym się na niej budynku gospodarczym wybuchła butla z gazem. Eksplozja była na tyle silna, że zniszczyła część budynku.

Na szczęście w chwili wybuchu nikt z mieszkańców nie przebywał zbyt blisko i dzieki temu nikt nie odniósł obrażeń - odaje serwis internetowy e-grajewo.pl. Na razie nie wiadomo czemu dosżło do wybuchu gazowej butli. Dokładne przyczyny wypadku bada Straż Pożarna.

    źródło: www.e-grajewo.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę