Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Weekendowa bójka nad jeziorem

Trzy osoby trafiły do szpitala po bójce do jakiej doszło w jednym z ośrodków wczasowych w miejscowości Tama k. Rajgrodu. W długi weekend na mieszkańców jednego z domków letniskowych napadła grupa 6 pijanych mężczyzn uzbrojonych w kije, sztachety i butelki. Na razie nie wiadomo czym była podyktowana agresja...

Do zdarzenia doszło około godz. 2 w nocy z soboty na niedzielę (9/10 czerwca 07r.). Opisuje je serwis internetowy e-grajewo.pl.
W trakcie zajścia zostały wybite szyby, uszkodzone drzwi i barierka tarasowa w domku  letniskowym (straty oszacowano na 500zł). Zniszczono też stojący niedaleko samochód marki BMW. Pojazd ma wgniecenia karoserii, zerwane lusterka zewnętrzne, wybite szyby (straty oszacowano na 2 tys. zł).
W wyniku bójki do grajewskiego szpitala zostali przewiezieni kobieta Joanna P. oraz dwóch mężczyzn Michał P. i Artur Sz., mieszkańcy Wasilkowa i Ełku. Na razie nie wiadomo dokładnie co spowodowało konflikt i taką agresję grup młodych osób. Dochodzenie prowadzą policjanci z Grajewa, którzy od razu ujęli napastników. Dwóch chuliganów to mieszkańcy Grajewa, dwaj kolejni mieszkają w Wasilkowie, a pozostali są mieszkańcami Ełku i Białegostoku. Wszyscy byli pijani. Letniskowym bandytom grozi nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę