Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Plastyk pomaga przytulisku dla psów

„Pomóżmy razem” to akcja na rzecz przytuliska dla psów „Arka”, którą organizują uczniowie Liceum Plastycznego im. Wojciecha Kossaka w Łomży. Na aukcji zostaną wystawione prace malarskie, rysunkowe oraz graficzne wykonane przez uczniów „Plastyka”, a dochód z ich sprzedaży wesprze Łomżyńskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, które prowadzi przytulisko.

Przytulisko „Arka”, przy ul. Wojska Polskiego w Łomży funkcjonuje ono od 2002 roku. Obecnie opiekuje się około 150 psami. Ze względu na zbliżające się wakacje stale  zwiększa się ich liczba. Zaledwie trzyosobowy personel nieustannie walczy o poprawę warunków bytowych zwierząt. Są one regularnie szczepione i jeśli tego potrzebują - objęte opieką lekarza weterynarii. W miarę możliwości finansowych trwa rozbudowa schroniska polegająca na stworzeniu im jak najlepszych warunków. Co jakiś czas są dobudowywane kolejne wybiegi, których wciąż brakuje.
Niedawno, przytulisko odniosło poważne straty. Spalił się szpitalik w którym psy dochodziły do zdrowia po ciężkich wypadkach samochodowych, czy też chorobach.
Podopieczni schroniska żyją w nim na miarę sił i możliwości jedynie trzech osób. Nie są to idealne warunki, cały czas brakuje miejsca i pieniędzy na dalsze remonty.  Pragniemy, aby wszyscy ludzie dobrej woli pomogli tym biednym zwierzakom. W związku z tym narodził się pomysł przeprowadzenia aukcji prac uczniów Liceum Plastycznego im. Wojciecha Kossaka w Łomży. Wystawione będą prace malarskie, rysunkowe oraz graficzne. Mogą być one piękną ozdobą domu, biura, czy też wspaniałym prezentem. Staną się również symbolem pomocy, wrażliwości na cierpienie zwierząt i bycia nieobojętnym wobec ich losu.
Aukcja odbędzie się w auli Liceum Plastycznego im. Wojciecha Kossaka w Łomży 13 czerwca (środa) o godzinie 18:00.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!!!

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę