Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Rodzinne urodziny parafii...

Główne zdjęcie
fot. radionadzieja.pl

Tysiące łomżan hucznie bawiło się w niedzielę na placu przy Centrum Katolickim w Łomży. Rodzinny festyn zorganizowano w 10 rocznicę powstania parafii Krzyża Świętego. Do wieczora trwały konkursy, loterie z cennymi nagrodami, były występy zespołów dziecięcych, młodzieżowych i gwiazd sceny muzycznej.

Parafia pw. Krzyża Świętego już od kilku lat swoje kolejne urodziny łączy z dniem dziecka. Na najmłodszych parafian i ich rodziców czekało mnóstwo atrakcji. Organizatorzy przygotowali między innymi pokazy karate i aerobiku, zjeżdżalnie i jazdę na quadach oraz finały rozgrywek w piłkę nożną.

Festyn zakończył się późnym wieczorem wyjątkowo muzycznie. Publiczność usłyszała przeboje Abby i grupy Boney M. Jako główna gwiazda festynu wystąpił Dziani Wasyl i cygańskie gwiazdy. Jak oceniają organizatorzy festyn przez cały dzień przyciągnął kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców miasta i okolic.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę