Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Z MSWiA do NFZ

Główne zdjęcie
Krzysztof Niewiadomski

Krzysztof Niewiadomski z Łomży został nowym zastępcę dyrektora ds. służb mundurowych Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Białymstoku. Krzysztof Niewiadomski ma 43 lata i jest związany z PiS. Ostatnio był doradcą wiceministra MSWiA Jarosława Zielińskiego.

Niewiadomski ukończył studia pedagogiczne i prawnicze. Pracował w Urzędzie Wojewódzkim w Łomży, a po likwidacji województwa został kierownikiem łomżyńskiego biura Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego. W poprzedniej kadencji samorządu był zastępcą burmistrza w Jedwabnem.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę