Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

13-letnia dziewczynka zginęła pod kołami przyczepy rolniczej

Do tragedii doszło w Dołęgach k. Szczuczyna w środę po południu. Z ustaleń policji wynika, iż pomocnik gospodarza z Dołęg Mariusz R. wracał ciągnikiem z przyczepką po wykonaniu prac w polu. Jadąca razem z nim 13-letnia dziewczynka zeskakując w pośpiechu z ciągnika wjeżdżającego na podwórko wpadła pomiędzy pojazd a przyczepkę i została przez nią przejechana. Niestety w wyniku doznanych obrażeń wewnętrznych dziewczyna zmarła niedługo po zdarzeniu.


To nie jedyny wypadek, jaki z udziałem ciągnika i przyczepki wydarzył się w środowe popołudnie. Do kolejnego wypadku, na szczęście tym razem bez ofiar śmiertelnych doszło w miejscowości Mieczki Czarne. 44-latek kierował ciągnikiem ursus z przyczepą. Na niej siedział drugi mężczyzna. W trakcie jazdy przyczepka odłączyła się od traktora i uderzyła w ogrodzenie. Jadący na niej mężczyzna spadł. Doznał złamania nosa i potłuczenia twarzy.

Policja apeluje do rolników o rozwagę i zachowania zasad bezpieczeństwa. Po raz kolejny prosi też aby rolnicy starali się nie angażować dzieci do prac polowych. Jeżeli ich pomoc jest konieczna należy to czynić z rozwagą, zdwojoną czujnością nie narażając życia małoletnich na niebezpieczeństwo.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę