Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Jest decyzja w sprawie obwodnicy Zambrowa

Wojewoda podlaski wydał pozytywną decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach budowy obwodnicy Zambrowa i Wiśniewa w ciągu drogi krajowej nr 8. Jej łączna długość ma wynosić ok. 10 km. Budowa ma się zacząć w 2008 roku i zgodnie z zamierzeniami drogowców zakończyć w 2010 roku.


Projekty drogowców zakładają wybudowanie tzw. dużej i małej obwodnicy Zambrowa. Duża - to część główna wchodząca w ciąg drogi krajowej nr 8, natomiast mała - to zjazd z głównej trasy w kierunku Siedlec, Wysokiego Mazowieckiego oraz Bielska Podlaskiego. Decyzja wojewody dotyczy tylko budowy dużej obwodnicy. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę