Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Most w Morgownikach remontowany

Główne zdjęcie
Przekazanie placu budowy firmie BUDREX-KOBI wykonawcy remontu mostu w Morgownikach

Po niemal roku od zamknięcie rozpoczął się remont mostu na Pisie w Morgownikach. Drewniany most został zamknięty pod koniec lipca ubiegłego roku. Wówczas to, po badaniach okazało się, że jego konstrukcja po prostu zaczęła się rozpadać. Nowy most ma być już na konstrukcji z żelbetu. Jak zapowiadają wykonawcy ruch na moście zostanie przywrócony jeszcze w tym roku.

Koszt remontu mostu wyniesie ponad 6,5 mln zł. Pieniądze na ten cel zabezpieczył samorząd województwa podlaskiego.
Zgodnie z planem całość prac na moście w Morgownikach ma się zakończy dopiero wiosną 2008 roku. Wówczas to zostanie wylana warstwa ścieralna asfaltu i całkowite oddanie mostu dla ruchu kołowego i pieszego. Ze względu na znacznie tego mostu dla mieszkańców okolic Nowogrodu ruch przynajmniej częściowy ma być przywrócony jeszcze przed końcem tego roku. Dodajmy, że przez ten most prowadzi także swoista obwodnica Łomży w ciągu drogi nr 61 - Miastkowo - Nowogród - Stawiski.


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę