Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Wdzięczni Papieżowi

Mija 16 lat od wizyta Ojca Świętego Jana Pawła II w Łomży. Papież z apostolską wizytą gościł w mieście 4 i 5 czerwca 1991 roku. Ociec Święty przybył z hasłem „Bogu dziękujcie, ducha nie gaście". - My łomżynianie nigdy nie zapomnimy o wdzięczności dla Niego, że stanął tu wśród nas, na tym miejscu, przy kościele Miłosierdzia Bożego w Łomży – mówił biskup pomocniczy Tadeusz Zawistowski.


Dziś w Łomży odbędzie się specjalny koncert z okazji 16. rocznicy wizyty w mieście Jana Pawła II. W koncercie pt. „BOGU DZIĘKUJCIE, DUCHA NIE GAŚCIE” wystąpią soliści i zespoły działające przy Miejskim Domu Kultury Domu Środowisk Twórczych. Koncert odbędzie się o godz. 19.00  w koście pw. Najświętszej Maryi Panny przy pl. Jana Pawła II. Tuż obok tej świątyni stoi pomnik Papieża Jana Pawła II.  

 zobacz: Wizyta Ojca Świętego Jana Pawła II w Łomży

            Fragmentu filmu "Ty Jesteś Skała" z wizyty Jana Pawła II w Łomży

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę