Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Jarosław Schabieński powrócił do wicewojewodowania

Pełniący, przez ostatnie dwa miesiące, funkcję organów samorządu województwa podlaskiego Jarosław Schabieński objął stanowisko wicewojewody podlaskiego. We wtorek na pierwszej sesji spotkał się nowy sejmik, który dokonał wyboru marszałka i zarządu województwa. Tym samym skończył się okres „samorządu” Schabieńskiego. Urzędnik długo bez pracy jednak nie pozostał. Następnego dnia premier Jarosław Kaczyński podpisał nominację powołującą Jarosława Schabieńskiego na wicewojewodę podlaskiego.


Schabieński był już wicewojewodą odlaskim zanim premier powierzył mu jednoosobowe zastępowanie wszystkich władz rozwiązanego samorządu województwa.
Dodajmy, że w okresie gdy Schabieński zajmował się samorządem, wojewoda podlaksi, jako jedyny w kraju, nie miał zastępcy.  

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę