Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Wicemarszałek z Łomży od zdrowia i inwestycji

Członkowie nowego zarządu województwa podlaskiego podzielili się kompetencjami. Markowi Olbrysiowi (PiS) z Łomży przypadły w udziale dwie istotne, aczkolwiek odmienne, dziedziny życia. Będzie zajmował się zdrowiem i inwestycjami.

 
Marek Olbryś dotychczas był zastępcą dyrektora Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży. Ma wykształcenie wyższe rolnicze, skończył też studia podyplomowe z zarządzania nieruchomościami.  
Przypomnijmy pięcioosobowy zarząd województwa wyłoniono we wtorek. Wtedy odbyła się pierwsza sesja nowego sejmiku województwa podlaskiego. Władzę w województwie przejęła koalicja PiS i PSL.  Marek Olbryś jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę