Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Bezpieczni jak w Sławcu

Główne zdjęcie
rozwiązywanie testów

Zespół ze szkoły podstawowej w Sławcu wygrała powiatowy finał konkursu „Nasze Bezpieczeństwo”. Konkurs po raz jedenasty zorganizowała Komenda Miejska Policji w Łomży przy współudziale strażaków, zarządu rejonowego PCK, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego i samorządów. W finale, który rozgrywany był w hali im Olimpijczyków Polskich przy SP nr 9 w Łomży rywalizowały 23 szkolne drużyny.


Otwierając zawody Komendant Miejski Policji w Łomży podinspektor Janusz Rybakowski podkreślał, że konkurs jest o to by dzieci poznały i zrozumiały zasady bezpieczeństwa. Komendant dodawał, że jest to szczególnie ważne teraz, bo niebawem zaczynają się wakacje...
Trzyosobowe reprezentacje szkół z Łomży i powiatu łomżyńskiego musiały wykazać się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale także zmierzyć się z praktycznymi zadaniami, które przygotowali policjanci, strażacy i ratownicy PCK.  
Okazało się, że najlepsi w rywalizacji byli uczniowie szkoły ze Sławca w gminie Nowogród, którzy wyprzedzili reprezentację łomżyńskiej „siódemki” i drużynę z Jeziorka.   
Podczas konkursu oceniono także „kibiców”  -  w tym wypadku również najlepsi byli reprezentanci Sławca, i „bezpieczny” plakat – nagroda przypadła SP z Puchał.

Zwycięzcy łomżyńskiego finału konkursu w nagrodę pojadą na finały wojewódzkie imprezy w Białymstoku.    
Foto: rozwiązywanie testów
Foto: gorący doping na trybunach
Foto: wystawa prac plastycznych
Foto: rozwiązywanie testów
Foto: zadanie na podłodze w kamizelkach policji
Foto: zadanie na podłodze w kamizelkach policji
Foto: zadanie na podłodze w kamizelkach policji
Foto: wystawa prac plastycznych

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę