Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Upały i burze... a nawet grad

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku przewiduje, iż w województwie podlaskim od soboty do poniedziałku w ciągu dnia temperatura maksymalna powietrza będzie osiągała od 30 do 33 stopni C. W godzinach popołudniowych, wieczornych i nocnych miejscami wystąpią burze i przelotne opady deszczu. Lokalnie możliwe opady gradu. Przy burzy wiatr w porywach do 70-100 km/h.


Ta pogoda jest szczególnie uciążliwa dla osób z chorobami układu krążenia, u których mogą się nasilić objawy tych chorób.
Synoptycy ostrzegają że podczas burz możliwe są uszkodzenia budynków, dachów, szkody w drzewostanie (łamanie gałęzi i drzew) i utrudnienia w komunikacji.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę