Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@
Publikacja wyborcza sfinansowana ze środków Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe

Spotkania z posłem na Sejm RP Janem Bury – członkiem Komisji Skarbu Państwa i ds Służb Specjalalnych

Główne zdjęcie
Jan Bury i Wojciech Dzierzgowski

W dniu 17 maja br. z inicjatywy kandydatów do Sejmiku z listy PSL; Wojciech Dzierzgowskiego i Mieczysława Bagińskiego na terenie powiatu łomżyńskiego przebywał poseł na Sejm RP Jan Bury, który spotkał się z mieszkańcami Śniadawa, Nowogrodu i Piątnicy. Największe zainteresowanie wśród wyborców wywołało spotkanie w Śniadowie – gminie o bardzo dużym potencjale rolniczym, najlepiej rozwiniętej hodowli bydła i produkcji mleka.

Poseł Jan Bury zapoznał uczestników z aktualną sytuacją polityczno – gospodarczą, wskazał na braki ze strony obecnego rządu konsekwentnych i skutecznych działań na rzecz dynamicznego rozwoju kraju, wykorzystując obecną dobrą koniunkturę gospodarczą. W trakcie spotkania pytano co dotychczas PSL mając swoich reprezentantów w Sejmiku  uczyniło dla naszego regionu. Mieczysław Babiński wskazał na powstanie w Łomży wyższej uczelni państwowej PWSIiP, na współfinansowanie przez samorząd województwa wielu inwestycji w Łomży, między innymi: modernizacja ulicy Sienkiewicza i placu Papieża Jana Pawła II, rewitalizacja budynków, budowa ulicy Rybaki. Wojciech Dzierzgowski podkreślił znaczenie dla Łomży, zlokalizowania Oddziału Regionalnego ARiMR oraz realizację inwestycji z programu przedakcesyjnego SAPARD w czasie kiedy kierował oddziałem ARiMR.
Uczestnicy zastanawiali się też nad rozproszeniem elektoratów i popieraniu różnych partii a nie PSL, które ich zdaniem najskuteczniej od wielu lat reprezentuje interesy społeczności wiejskiej i miejskiej, ma długą tradycję, jest partią poważną i odpowiedzialną a często niedocenianą przez wyborców – dlaczego?
Na zakończenie wszystkich spotkań wykazywano dużą akceptację dla działań PSL a w ślad za tym zapewne poparcie w najbliższych wyborach do Sejmiku w dniu 20.05.2007 r.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę