Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Zginął motocyklista

23- letni motocyklista zginął wieczorem w Zambrowie gdy prowadzona przez niego Honda zderzyła się z Oplem Astrą. Do tragicznego wypadku doszło w centrum miasta przy skrzyżowaniu Alei Wojska Polskiego z ulicą Ogrodową około godziny 19.20.

Jak podaje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku wypadek najprawdopodobniej spowodował kierowca Opla, który wymusił pierwszeństwo przejazdu. 60-latek - także mieszkaniec Zambrowa w chwili wypadku był trzeźwy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę