Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Karta rowerowa na Dzień Dziecka

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży wspólnie z policjantami z łomżyńskiej drogówki organizują egzaminy na kartę rowerową i motorowerową dzieci i młodzieży. Pierwszy egzamin odbędzie się już w najbliższą niedzielę 20 maja w godzinach 9-14, kolejny - tydzień później.

Aby uzyskać uprawnienia do kierowania rowerem lub motorowerem kandydat musi mieć skończone odpowiednio 10 i 13 lat, wykazać się znajomością podstawowych zasad ruchu drogowego rozwiązując test wiedzy, a następnie znajomość tych zasad potwierdzić praktycznie na placu manewrowym łomżyńskiego WORD-u przy ul. Zjazd. Egzaminy „z jazdy” będą się odbywały na rowerach i motorowerach WORD-u.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę