Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@
Publikacja wyborcza sfinansowana ze środków Koalicyjnego Komitetu Wyborczego SLD + SdPL + PD + UP Lewica i Demokraci

DRODZY WYBORCY!

Urodziłem się i mieszkam w Łomży. Mam 55 lat. Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie uzyskałem tytuł magistra techniki. Ukończyłem również studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej w Instytucie Nauk Ekonomiczno-Społecznych oraz Podyplomowe Studia Menadżerskie w Szkole Głównej Handlowej. W 2001 roku ukończyłem Wschodnie Centrum Kształcenia Europejskiego. Posiadam wiele ukończonych kursów i szkoleń z zakresu zarządzania i programów UE.

    Będąc dyrektorem  Szkoły Podstawowej Nr 9 w Łomży od początku jej istnienia tj. od roku 1986,   doprowadziłem do wybudowania hali widowiskowo – sportowej .  
    Od września 1997 roku byłem dyrektorem, członkiem zarządu jednej z łomżyńskich spółek akcyjnych, którą wprowadzałem na Giełdę Papierów Wartościowych.
    Doświadczenie zawodowe zdobywałem również będąc członkiem Rady Nadzorczej Polskiego Radia Białystok S.A. oraz „PEPEES” S.A w Łomży, radnym Rady Miasta Łomża. Byłem również współzałożycielem i prezesem Międzyszkolnego Klubu Sportowego „ Jantar” przy hali sportowej imieniem „Olimpijczyków Polskich”.

    Od 2002 do 2006 roku byłem zastępcą Dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR, który współtworzyłem przygotowując Biura Powiatowe oraz Oddział Regionalny do realizacji programów Wspólnej Polityki Rolnej. W okresie tym solidna praca pracowników i kierownictwa POR ARiMR  zaowocowała ogólnopolską  inauguracją dopłat bezpośrednich w naszym Oddziale z udziałem Prezydenta RP , Ministra Rolnictwa, delegacji rolników  województwa podlaskiego  i innych gości.
    Łomża jest moim miastem rodzinnym. Dlatego chcę poświęcić swój czas, umiejętności i doświadczenie pracując w samorządzie województwa podlaskiego dla powodzenia Łomży i wszystkich mieszkańców ziemi Łomżyńskiej. A podstawą sukcesu jest zniesienie dysproporcji  międzyregionalnych  oraz dążenie do równomiernego rozwoju gospodarczego.

    20 maja będę ubiegał się o mandat radnego Sejmiku Województwa Podlaskiego.
    Jestem przekonany, że praca w sejmiku pozwoli jeszcze efektywniej wykorzystywać umiejętności i wiedzę na rzecz rozwoju Łomży oraz powiatów łomżyńskiego, grajewskiego i kolneńskiego.

    A jest o co zabiegać… miliard euro z Funduszy UE przeznaczone jest dla naszego województwa na lata 2007– 2013. Będę zabiegał aby te  środki były sprawiedliwie adresowane.
 
    Mam przekonanie, że miejsce w Sejmiku Województwa powinni dziś zająć ludzie doświadczeni i pragnący odnajdować dobre rozwiązania.
    Ziemi łomżyńskiej potrzeba radnych sejmiku, którzy nad konkurencję polityczną potrafią przedłożyć pracę na rzecz rozwoju naszego regionu.

Liczę na Państwa głosy.
Tadeusz Tomaszewski
Kandydat do Sejmiku Wojewódzkiego
Lista nr3  pozycja nr3
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę