Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Szansa dla Marianowa

Główne zdjęcie
fot. powiatlomzynski.pl

Szkoła rolnicza w Marianowie będzie podlegała pod ministerstwo rolnictwa. We wtorek w Ministerstwie Rolnictwa zostało podpisane porozumienie na mocy którego z dniem 1 stycznia 2008 roku Ministerstwo przejmie do prowadzenia Zespół Szkół w Marianowie. Porozumienie podpisali wicepremier minister rolnictwa Andrzej Lepper i starosta łomżyński Krzysztof Kozicki. Dla placówki w Marianowie oznacza to prestiż i większe pieniądze.

Procedura przekazywania do prowadzenia przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi szkół rolniczych rozpoczęła się przed rokiem. Przejęte szkoły m.in. poprzez doinwestowanie mają stać się placówkami wzorcowymi, wyznaczającymi i utrzymującymi standardy kwalifikacyjne kształcenia rolniczego. W skali kraju takich szkół jak w Marianowie przejmowanych przez ministerstwo rolnictwa będzie kilkadziesiąt.
Przejęte szkoły rolnicze mają być stopniowo włączone w spójny system wiedzy rolniczej, który obejmowałby instytucje naukowe, ośrodki doradztwa rolniczego oraz gospodarstwa rolne i podmioty pracujące na rzecz rozwoju obszarów wiejskich.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę