Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

W pogoni za bobrem...

Główne zdjęcie
bóbr na podłomżyńskich łąkach

Bóbr postawił na równe nogi łomżyńskich strażaków... Spacerujące o świcie ulicami Łomży zwierze niepokoiło mieszkańców, a nawet miejscowych policjantów. Wszyscy dzwonili do dyżurnego Komendy Miejskiej PSP, aby coś z bobrem zrobić.


W pogoń za zwierzęciem ruszyli strażacy. Poszukiwania żwawo poruszającego się bobra trwały niemal pół godziny. W końcu udało się go odnaleźć i złapać. Teraz wraz ze strażakami bóbr siedzi w remizie gdzie czeka na weterynarza, który ma go zbadać i zdecydować o jego losie. Najprawdopodobniej bór zostanie zwolniony. Na razie nie wiadomo gdzie będzie wypuszczony na wolność.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę