Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
Publikacja wyborcza sfinansowana ze środków Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość

Krzysztof Dąbkowski

Główne zdjęcie
Krzysztof Dąbkowski (39 lat, bezpartyjny)

Kandydat do Sejmiku Województwa Podlaskiego Lista nr 12, pozycja 6

             
Z wykształcenia jestem leśnikiem. Pracuję w nadleśnictwie. Prowadzę też Ośrodek Szkolenia Kierowców. Nie jestem skłócony z żadną z opcji politycznych. Mieszkam we własnym domu z żoną i dwójką dzieci. W sejmiku chciałbym dbać o rozwój naszego regionu i wspólne dobro mieszkańców, by fundusze jakie trafią do województwa były wykorzystane jak najlepiej. Uważam, że najbliższe lata powinny przynieść znaczną poprawę jakości życia pod warunkiem racjonalnego wykorzystania środków finansowych, a w szczególności dotacji z Unii Europejskiej.

Szanowni Państwo
W dniu 20 maja 2007r. każdy pełnoletni mieszkaniec naszego województwa poprzez udział w wyborach będzie miał możliwość wspólnego zadecydowania o rozwoju naszych stron.                                          
To od Was zależeć będzie, czy zebrana przeze mnie ilość głosów będzie wystarczająca, abym mógł Państwa reprezentować w sejmiku i dbać o nasze sprawy.
Zbliżające się lata ze względu na możliwość uzyskania znacznych funduszy unijnych muszą się zapisać jako lata silnego i zrównoważonego rozwoju, jako lata w pełni wykorzystane.
Nie zmarnujmy tej szansy i pójdźmy do wyborów.
Zaufajcie mi i oddajcie na mnie swój głos. 


Z wyrazami szacunku
Dąbkowski Krzysztof

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę