Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Z Łomży do Moniek, do Łomży z...?

Nadkomisarz Władysław Nalewajko dotychczasowy z-ca Komendanta Miejskiego Policji w Łomży został dziś Komendantem Powiatowym Policji w Mońkach. Na razie nie wiadomo kto zastąpi nadkomisarza Nalewajko na stanowisku w Łomży.

Nadkomisarz Władysław Naliwajko ma 46 lat i od 24 pracuje w Policji. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wydziału Pedagogicznego Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku. W swojej służbie przeszedł różne policyjne szczeble. Był między innymi naczelnikiem wydział operacyjno - dochodzeniowego w III Komisariacie Policji w Białymstoku i zastępcą naczelnika wydziały prewencji KWP w Białymstoku. Przez ostatnie 2,5 roku pracował na stanowisku zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży.  W Mońkach zastąpił emerytowanego komendanta - Jacka Biernackiego. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę