Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
Publikacja wyborcza sfinansowana ze środków Komitetu Wyborczego Platformy Obywatelskiej

Dariusz Leończyk

Główne zdjęcie
Dariusz Leończyk

Jestem lekarzem medycyny i współwłaścicielem niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Prowadzę zakład oraz jestem czynnym lekarzem rodzinnym pracującym obecnie na terenie powiatu grajewskiego.

W latach dziewięćdziesiątych prowadziłem zakład medyczny w Łomży oraz w Kolnie dlatego problemy tamtej społeczności są mi dobrze znane.

Od 8 lat jestem działaczem samorządowym najpierw jako członek rady miasta w Rajgrodzie kolejne 4 lata jako członek rady powiatu w Grajewie.

Jeśli zostanie mi powierzony przez Państwa mandat radnego sejmiku województwa podlaskiego będę przede wszystkim starał się o właściwe wydatkowanie funduszy wojewódzkich w tym również europejskich na służbę zdrowia w naszym regionie oraz dbał o podnoszenie jakości usług medycznych na Podlasiu.

Liczę na państwa głosy!

Dziękuję -

Dariusz Leończyk


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę