Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Wydarzyło się na drogach ...

Główne zdjęcie
Białystok ul. Składowa

Jak podaje Radio Białystok z nieznanych przyczyn nagle podczas jazdy zaczął płonąć autobus jednej z białostockich firm. Spłonął doszczętnie. W samochodzie nie było pasażerów. Oszołomiony dymem kierowca trafił do szpitala, nie doznał innych obrażeń. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. To jedyne poważniejsze zdarzenie drogowe dzisiejszego dnia na Podlasiu. Niestety noc była tragiczna. W wypadkach samochodowych zginęły dwie osoby, dwie zostały ranne. Po pierwszej na drodze koło jeziora Serwy w powiecie augustowskim kierujący hondą civic stracił panowanie nad kierownicą, pojazd zjechał na poboczę i uderzył w drzewo. 22-letni kierowca zginął na miejscu, rannych dwoje pasażerów odwieziono do szpitala.

Tuż przed drugą doszło do wypadku fiata 126p koło miejscowości Przebród w gminie Suwałki. Samochodem podróżowało 5 osób. Zginęła 16-letnia dziewczyna. Także wczoraj doszło do kilku wypadków, w których rannych zostało kilka osób, na szczęście nie było ofiar śmiertelnych.

Dziś około godziny 13.00 przy skrzyżowaniu ulic Polowej i Sadowej samochód osobowy skręcający z Polowej w Bohaterów Monte Cassino zajechał drogę jednośladowi jadącemuw kierunku rond Hanki Bielickiej. Poza kilkoma siniakami motocyklisty,  który widowiskowo przekoziołkował już bez motoru ponad autem, z którym się zdeżył, obu uczestnikom nic się nie stało. Niewielka prędkość obu pojazdów uchroniła Panów od poważnych obrażeń. Specjalistyczny wóz Straży Pożarnej zutylizował paliwo wyciekające ze zbiornika motocykla. Tuż obok dwa dni temu doszło do zdarzenia z udziałem niepełnosprawnego na wózku inwalidzkim. Zwracajmy uwagę na innych uczestników ruchu.  

Podziękowania za zdjęcia autobusu Panu Mariuszowi Lubeckiemu ze Studia Firan LUAN

Foto: Białystok ul. Składowa
Foto: Białystok ul. Składowa
Foto: Białystok ul. Składowa
Foto: Białystok ul. Składowa
Foto: Łomża, ul. Polowa
Foto: Łomża, ul. Polowa
Foto: Łomża, ul. Polowa
Foto: Łomża, ul. Polowa
Foto: Łomża, ul. Polowa
Foto: Łomża, ul. Polowa
Foto: Łomża, ul. Polowa

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę