Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Topielec w stawie rybnym

42-letni mężczyzna utopił się w stawie rybnym w miejscowości Wojdy, gmina Rajgród. Na razie nie wiadomo czemu mężczyzna utonął. Sprawę wyjaśnia policja.


Ciało mężczyzny unoszące się na wodzie należącego do niego stawu rybnego zauważono w piątek około południa. Po wykonaniu czynności dochodzeniowych przez prokuratora i policję ciało 42-lataka z wody wydobyli strażacy. Dochodzenie policyjne ma wyjaśnić przyczynę utonięcia.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę