Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Uważaj na drodze...

Około 14.00 na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Polowej i Sadowej został potrącony niepełnosprawny poruszający się na wózku. Mężczyzna trafił do szpitala... Sprawcą wypadku był kierowca białego audi A6 kombi, który uderzył w tył czarnego audi 80 zatrzymującego się przed przejściem dla pieszych, by przepuścić inwalidę...

Uderzenie było tak silne, że czarne audi wjechało na przejście dla pieszych i uderzyło w wózek inwalidzki. Mężczyzna, który jechał wózkiem wypadł z niego... Natychmiast został przewieziony do łomżyńskiego szpitala.

Jak podkreślają policjanci słońce i majowa atmosfera udziela się kierowcom w Łomży. Dziś więcej niż zwykle jest stłuczek i kolizji.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę