Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Tragiczny w skutkach wypadek wydarzył się nocą w okolicach miejscowości Wiśniewo pod Zambrowem

W osobowy samochód, który zatrzymał się w kolejce przed sygnalizacją świetlną ustawioną w miejscu gdzie remontowana jest droga uderzył rozpędzony Tir. Jak relacjonuje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku osobowa mazda została wyrzucona z kolejki, przeleciała na przeciwległy pas jezdni, i dalej wpadła do przydrożnego rowu.

W samochodzie tym jechały cztery osoby, ale tylko jedna z nich została ciężko ranna. Po przewiezieniu do szpitala 36-letnia kobieta – obywatelka Litwy zmarła. Kierowca i dwóch pozostały pasażerów wyszło z wypadku praktycznie bez żadnych urazów.
Sprawca wypadku 57- letni Białorusin został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę