Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Dochodowe mandaty

Ponad 360 tysięcy złotych zarobił Skarb Państwa w pierwszym kwartale roku na szybkich kierowcach z województwa podlaskiego. To łączna wartość mandatów wystawionych dzięki zdjęciom z policyjnych fotoradarów. Okazuje sie, że codziennie średnio fotoradary wykonują 50 zdjęć jadącym zbyt szybko kierowcom. Łącznie od stycznia do końca marca takich zdjęć zrobiono 4358. Mandaty dostało jednak niespełna 2 tys kierowców.

Jak podkreślają policjanci to i tak dwa razy więcej niż analogicznym okresie roku ubiegłego.
Ukaranych kierowców, którzy jeżdżą zbyt szybko, jest więcej, bo od ubiegłego roku w województwie jest więcej słupów fotoradarowych. Jeszcze niedawno były tylko w trzech miastach: Białymstoku, Łomży i Suwałkach. Teraz sa także  w Augustowie, Bielsku Podlaskim, Sokółce i Zambrowie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę