Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość ochodzi z www.podlaska.policja.gov.pl

Ktokolwiek widział, ktokolwiek zna...

Policjanci poszukują osób, które znały mężczyznę przedstawionego na rysunkach. Jego ciało znaleziono 28 września 2001 roku w pobliżu m. Przechody koło Grajewa. Biegły medycyny sądowej określił czas zgonu na wiele tygodni, a nawet miesięcy przed odnalezieniem zwłok. Postępowanie prowadzone w tej sprawie przez Komendę Powiatową Policji w Grajewie dotychczas nie doprowadziło jednak do ustalenia tożsamości denata.


Stąd apel o pomoc do mieszkańców regionu. Eksperci zrekonstruowali przypuszczalny wygląd twarzy NN mężczyzny.

RYSOPIS:
wiek około 35-45 lat (rok urodzenia w przedziale 1960-1971), wzrost około 178 cm, budowa sylwetki nie określona, włosy krótkie szpakowato-siwe, zakola skroniowe, bardzo krótki zarost w postaci wąsów i brody tego samego koloru, uzębienie zadbane, starannie wykonane stałe protezy zębów.
Denat za życia przebył zawał przegrody międzykomorowej serca.

UBIÓR:
Szara kurtka ze stójką zapinaną z przodu na zamek błyskawiczny i cztery guziki, siwe spodnie, siwa marynarka w drobną jodełkę, brązowe skórzane buty w przedniej części wykonane z przeplatanych pasków skóry.

Przy denacie znaleziono torbę z czarnego materiału, w której znajdowała się koszula w kratę z krótkimi rękawami, zapinana pod szyją na dwa guziki - rozmiar 22, dwie gazety - "Super Ekspres" wydanie Olsztyn-Ełk-Suwałki z datą wydania 03.08.2001 roku oraz "Z życia wzięte" nr 8/2001 rok z datą 27.07-30.08.2001 rok, starą mapę samochodową Polski wydaną przez Biuro Autostop PTTK w Warszawie. Ponadto odnaleziono opakowania po lekach m.in. psychotropowych i przeciwbólowych "NUROFEN FORTE", "NIFUROKSAZYN", "NEUNDRAGES", "AMOTAKS", "DUOMOX", "NEPROXEN", "ASTAZOLAN".

Ktokolwiek zna tego mężczyznę lub może przyczynić się do ustalenia jego tożsamości proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Grajewie tel. /086/ 273 03 33 lub najbliższą jednostką Policji - tel. 997


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę