Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomżyńską lewicę poprowadzi kobieta

Główne zdjęcie
Krystyna Hoffman

56 letnia Krystyna Hoffman szefowa biblioteki w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży jest liderem wyborczej listy lewicy w okręgu łomżyńskim w wyborach do sejmiku. Łomżanie mieli okazję ją poznać podczas ostatnich wyborów prezydenckich. Ubiegając się o fotel prezydenta Łomży uzyskała 6,37 % poparcia.

 
Podczas wyborów prezydenckich Krystyna Hoffman startowała z listy wyborczej KWW Łomżyńska Lewica Razem. To komitet, który był konkurencyjny wobec listy zgłoszonej przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci, a której liderem w listopadzie był Eugeniusz Ochryciuk. Teraz zjednoczona lewica idzie pod jednym szyldem „LiD”. W okręgu nr 3 łomżyńsko – kolneńsko – grajewskim ich lista liczy 10 nazwisk. Poza Krystyną Hoffman jest na niej jeszcze jeden lewicowy kandydat na prezydenta Łomży. Z pozycji czwartej startuje Tadeusz Tomaszewski (w 2002 roku ubiegał się o ten fotel prezydenta miasta).

Kandydaci „LiD” w okręgu nr 3
1.Krystyna Hoffman
2.Jan Antoni Kowalski
3.Tadeusz Tomaszewski
4.Mieczysław Śniadach
5.Urszula Cwalina
6.Ireneusz Waldemar Cieślik
7.Zbigniew Olszewski
8.Zbigniew Aleksander Szponarski
9.Tadeusz Władysław Trepanowski
10. Romuald Gorlewicz

W okręgu zambrowsko – wysokomazowieckim, do którego zalicza się także powiaty bielski i siemiatycki liderem „LiD” jest Jan Netter.  


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę