Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Eksplozja wiosny w Szepietowie

Kwiaty, krzewy, drzewka ozdobne i owocowe, a także wszystko co jest potrzebne do ich uprawy i pielęgnacji będzie można zobaczyć i kupić w weekend w Szepietowie. „Wiosenne Targi Ogrodnicze” już po raz 13 organizuje tamtejszy środka Doradztwa Rolniczego. Jak podkreślają organizatorzy targów to jedna z największych imprez tego typu w kraju. Do Szepietowa przyjeżdżają wystawcy z całej Polski... Każdy z klientów będzie mógł zakupić coś zielonego i kwitnącego do swego ogrodu, na balkon, czy choćby na parapet.

Miłośnicy roślin ozdobnych i owocowych na kilkudziesięciu stoiskach będą mogli zakupić wymarzone kwiaty, krzewy i drzewka. Dowiedzą się także, jakie należy posadzić rośliny, aby ogród stał się magiczną oazą? Jak dobrać kwiaty, by od wiosny do jesieni zakwitały jedne po drugich? Czy wybrać zielone przez cały rok iglaki, czy raczej rośliny liściaste, cieszące wzrok zmieniającymi się barwami? Jakie kolory kwiatów są najmodniejsze? A może założyć trawnik, by oszczędzić pracy? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą projektanci ogrodów, którzy będą doradzać w Szepietowie.

Na Targach w Szepietowie zapowiedziało swój udział wiele liczących się w kraju firm szkółkarskich, ogrodniczych i sadowniczych. Będzie można kupić różnorodne odmiany roślin, krzewów i drzew, zarówno ozdobnych, jak i owocowych bogaty asortyment róż pnących i piennych, kwiatów doniczkowych, kaktusów, irysów, liliowców amerykańskich, cyprysów, jałowców, krzewów jagodowych, a także roślin skalnych i wodnych. Nie zabraknie także nawozów i podłoży.  Bogato zostanie zaprezentowana architektura ogrodowa. Będą drewniane wyroby do urządzania miejsc rekreacyjnych, jak altanki, pergole, ławeczki, stoliki, huśtawki a także bramki, rollbordery i inne wyroby w ofercie tartaku. Targom towarzyszy kiermasz rękodzieła ludowego i produktów regionalnych. Co najważniejsze wszystko to będzie można zobaczyć, dotknąć i kupić. Wiosenne Targi Ogrodnicze w sobotę i niedzielę w Szepietowie.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę