Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Fałszerstwo w książeczce szczepień psa

Nietypowe przestępstwo ujawnili policjanci z Zambrowa. Zatrzymali mężczyznę, który podrobił wpis w książce szczepień swojego psa. Właściciel rodwajlera - rasy uważanej za niebezpieczną - przeprawił datę ostatniego szczepienia zwierzęcia.

Sprawę podrobienia wpisu w książeczce szczepień pisał serwis zambrow.org. Zambrowscy policjanci, którzy dopatrzyli się fałszerstwa nie zamierzają odpuszczać ani psu ani właścicielowi. Pierwszy z nich zostanie zaszczepiony, drugi za za swój czyn będzie odpowiadał przed sądem - zapowiadają.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę