Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

PiS da swoim

Prawie milion złotych zostanie wydane na diety członków komisji referendalnych, którzy będą czuwać nad przebiegiem wojewódzkiego referendum w sprawie przebiegu obwodnicy Augustowa. Połowę składu każdej obwodowej komisji referendalnej wyznaczą działacze inicjatora referendum czyli Prawa i Sprawiedliwości. Pozostali członkowie mają zostać wyznaczeni przez lokalne samorządy.

Zgodnie z wyznaczonym przez Jarosława Schabieńskiego "zarządcę województwa" kalendarzem referendalnym obwodowe komisje mają zostać powołane do końca miesiąca. W skali całego województwa do przeprowadzenia referendum trzeba powołać ponad 840 komisji. W każdej ma być ośmiu członków. Przysługuje im dieta: przewodniczącemu - 165 złotych, zastępcy - 150 zł. Zwykli członkowie komisji dostaną po 135 zł.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę