Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość za www.interia.pl

Gdański sąd aresztował łomżan

Gdański sąd aresztował siedmiu zatrzymanych we wtorek łomżan. Są podejrzani m.in. o handel narkotykami, wymuszanie haraczy, udział w strzelaninie i włamanie do komisariatu policji. Wśród aresztowanych jest m.in. domniemany szef gangu Sławomir W., pseud. Generał, któremu grozi do 10 lat więzienia.


O aresztowaniu mężczyzn poinformował w czwartek Krzysztof Trynka, rzecznik gdańskiej prokuratury apelacyjnej, prowadzącej śledztwo w sprawie działalności gangu.

Prokuratura zarzuciła członkom grupy działanie w związku przestępczym o charakterze zbrojnym; wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków, wymuszenia rozbójnicze, czerpanie korzyści z prostytucji.
Sławomirowi W. postawiono też zarzut zlecenia zabójstwa. Niektórzy członkowie grupy są podejrzani o udział w strzelaninie, podpalenia samochodów oraz włamanie do komisariatu policji, skąd mieli wykraść materiały dowodowe dotyczące przestępstw.

Według prokuratury, sprawa jest rozwojowa, niewykluczone są dalsze zatrzymania


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę