czwartek, 17 października 2019 napisz DONOS@

Zarzuty i wnioski o aresztowania

Sławomirowi W. ps. „Generał”, domniemanemu przywódcy gangu z Łomży grozi do 10 lat więzienia. Gdańska prokuratura apelacyjna postawiła w środę jemu i sześciu innym mężczyznom zarzuty. Wystąpiła też do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie zatrzymanych we wtorek mężczyzn.

Prokuratura zarzuca im działanie w zorganizowanej grupie przestępczej; wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków, wymuszenia rozbójnicze, czerpanie korzyści z prostytucji.
Sławomirowi W. postawiono też zarzut zlecenia zabójstwa. Niektórzy członkowie grupy są podejrzani o udział w strzelaninie, podpalenia samochodów oraz włamanie do komisariatu policji, skąd mieli wykraść materiały dowodowe dotyczące przestępstw.

Według prokuratury sprawa jest rozwojowa, nie wykluczone są dalsze zatrzymania.
190729010534.gif

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę