Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Zarzuty i wnioski o aresztowania

Sławomirowi W. ps. „Generał”, domniemanemu przywódcy gangu z Łomży grozi do 10 lat więzienia. Gdańska prokuratura apelacyjna postawiła w środę jemu i sześciu innym mężczyznom zarzuty. Wystąpiła też do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie zatrzymanych we wtorek mężczyzn.

Prokuratura zarzuca im działanie w zorganizowanej grupie przestępczej; wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków, wymuszenia rozbójnicze, czerpanie korzyści z prostytucji.
Sławomirowi W. postawiono też zarzut zlecenia zabójstwa. Niektórzy członkowie grupy są podejrzani o udział w strzelaninie, podpalenia samochodów oraz włamanie do komisariatu policji, skąd mieli wykraść materiały dowodowe dotyczące przestępstw.

Według prokuratury sprawa jest rozwojowa, nie wykluczone są dalsze zatrzymania.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę