Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Pożar w fabryce mebli w Kupiskach

Przez kilka godzin trwało gaszenie pożaru hali w fabryce mebli Home Pine w Kupiskach Starych nieopodal Łomży. Jedna osoba została ranna. Młody mężczyzna ma poparzoną rękę. Straty spowodowane pożarem strażacy szacują na około 350 tys zł.

 

Pożar wybuchł w środę około godziny 15.20, w hali montażowej o powierzchni 800m2.  Gdy wezwani do gaszenia pożaru strażacy dotarli dotarli na miejsce zdarzenia ogniem objęte było całkowicie pomieszczenie lakierni, częściowo dach pomieszczenia biurowego oraz produkcyjnego.

Spaleniu uległy 3 kabiny lakiernicze, nagrzewnica, pompa do lakierowania, wyciągi, pokrycie dachu pomieszczenia lakierni (całkowicie), pomieszczenia budynku produkcyjnego i biurowego (częściowo).

Uratowano pozostałą część budynku produkcyjnego i biurowego. Straty wstępnie oszacowano na 350 tys. zł.

W akcji ratowniczej brało udział 11 zastępów straży, 39 strażaków z zawodowych jednostek Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, których wspierały jednostki OSP z okolicznych miejscowości.

Na razei nie wiadomo co było przyczyną pożaru.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę