środa, 16 października 2019 napisz DONOS@

Wybory osiedlowe - harmonogram

Nr Oś

Ulice wchodzące w skład osiedl

Data zebrania

1.
Akacjowa, Bawełniana, Bratnia, Browarna,  Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Głogowa, Kaliwody, Kasztanowa, Klonowa, Jodłowa, Jesionowa, Leszczynowa, Lniarska, Meblowa, Modrzewiowa, Piaski, Podleśna, 33 Pułku Piechoty, Sosnowa, Świerkowa, Tkacka, Wesołowskiego, Włókiennicza, Wiązowa, Wojska Polskiego/od rz. Łomżyczki do końca/, Zielna
19 kwietnia
godz. 18.00
szkoła ZDZ
 2.Bartnicza, Dobra, Harcerska,, Jednaczewska, Kaczeńców, Kanarkowa,KPT. Skowronka,  Korczaka, Kręta, Kurpiowska, Lipowa, Leśna, Łukasińskiego, Miodowa, Nowogrodzka /od ul. Gen. Sikorskiego do końca/,  Opłotki, Piwna, Polna, Prosta, Pułaskiego, Słowikowa, Strojna, Gen. Sikorskiego /od ul. Nowogrodzkiej do Wojska Polskiego nry parzyste/  , Staszica, Strażacka, Strzelców Kurpiowskich, Wesoła , Winiarskiego, Wojska Polskiego /od ul. Gen. Sikorskiego do rz. Łomżyczki n-ry parzyste/ Wronia, Zgody, Żwirowa, Żurawia. 

20 kwietnia
godz. 18.00    
SP   nr 5
 3.
 Beztroska, Bliska, Chętnika, Ciborowskiego, Grobla Jednaczewska Glogera, Księżycowa,  Malinowa, Miła, Łąkowa, Nowogrodzka /od ul. Glogera do ul. Gen. Sikorskiego/, Obrońcow Łomży, Partyzantów, Ptasia, Przyjaźni, Pogodna, Promienna, Przytulna, Radosna, Raginisa, Sikorskiego /od Wojska Poleskiego do ul. Nowogrodzkiej n-ry nieparzyste/ Spacerowa, Szczęśliwa, Szeroka,  Uśmiechu, Wyzwolenia, Wojska Polskiego /od Ul. Glogera do Ul. Gen. Sikorskiego n-ry parzyste/, Zabawna, Zaciszna. Żwirki i Wigury21 kwietnia      
godz. 18.00
Zespół Szkół Weterynaryjnych
 4.
 Bernatowicza, Długa, Krótka, Farna, Jatkowa, Kanalna, Kolegialna, Nowogrodzka /od ul.Wiejskiej do ul. Glogera/,Stacha Konwy, 3 Maja, Nadnarwiańska, Ogrodowa, Piękna, Plac Pocztowy, Plac Tadeusza Kościuszki, Pocztarska, Radziecka, Rządowa, Stary Rynek, Wiejska, Zamiejska, Dworna / od ul. Giełczyńskiej do Al. Legionów/ 20 kwietnia
godz. 18.00   
Zespół Szkół Ogólnokształcących
 5.
 Dworna /od ul. Giełczyńskiej do ul. Gen. Sikorskiego/, Giełczyńska, Jana z Kolna, Kapucyńska, Kaznodziejska, Krzywe Koło, Plac Zielony, Rybaki, Senatorska, Szkolna, Woziwodzka, Zatylna, Zielona, Zjazd, Żydowska 21 kwietnia 2007
godz. 18:00
III LO
 6.
 Boczna, Górna, Gen. Sikorskiego /od Szosy Zambrowskiej do końca/, Kierzkowa, Łagodna, Marynarska, Stroma, Szosa Zambrowska / od ul. Gen. Sikorskiego do końca /, Szymańskiego, Wąska, Witosa, Zdrojowa. 23 kwietnia
godz. 18.00
SP nr 4
 7.  Al. Legionów /od ul. Polowej do ul. Gen. Sikorskiego/  Dmowskiego, M. Skłodowskiej Curie, Polowa/ od ul. Wojska Polskiego do Al. Legionów/, Wojska Polskiego, /od ul. Placu Kościuszki do ul. Dmowskiego nry nieparzyste i od Placu Kosciuszki do Glogera nry parzyste/.
 24 kwietnia      
godz. 18.00   
SP nr 3
 8.
 Chabrowa, Kaktusowa, Kwiatowa, Makowa, Różana, Gen. Sikorskiego /od ul. Wojska Polskiego do Al. Legionów/, Wojska Polskiego/ od ul. Dmowskiego do ul. Gen. Sikorskiego n-ry nieparzyste/. 25 kwietnia      
godz. 18.00
SP nr 3
9.  Aleja Piłsudskiego od ul. Spokojnej do Al. Legionów, Cegielniana, Cicha, Fabryczna,Spokojna, Piłsudskiego /od ul. Spokojnej do Al. Legionów,/,  Krzywa, Kwadratowa, Łączna, Jasna, Wesoła, Nowoprojektowana, Śmiarowskiego, Piaskowa,  Poprzeczna, Rzemieślnicza, Poznańska, Ogrodnika, Wojska Polskiego /od Sikorskiego do rz. Łomżyczki nry nieparzyste/ Żabia, 26 kwietnia     
godz. 18.00
Świetlica MPK
 10. Bazowa, Kolibrowa, Kraska, Krucza, Magazynowa, Mała Kraska, Pawia, Poligonowa, Przemysłowa, Strusia 22 kwietnia  
po mszy o godz 10
świetlica parafialna
 11. Al. Legionów /od ul. Gen. Sikorskiego do ul. Piłsudskiego /, Bema, Broniewskiego, Chopina, Dworcowa, Konrada Walenroda, Mickiewicza, Moniuszki,Pana Tadeusza,  Spółdzielcza, Sikorskiego /od Szosy Zambrowskiej do Al. Legionów n-ry parzyste/, Kard. Wyszyńskiego, Słowackiego, Reymonta, 19 kwietnia  
godz. 18.00  
SP nr 7
 12. Prusa, Żeromskiego, Staffa, Konstytucji 3-go Maja, Małachowskiego, Niemcewicza, Śniadeckiego, Kołłątaja,  Przykoszarowa, Piłsudskiego od ul. Zawadzkiej do Al. Legionów/ 23 kwietnia
godz. 18.00
SP nr 10
 13. Osiedle Zawady Przedmieście. /Wiosennna, Zawady Przedmieście, Tęczowa, Szosa do Meżenina,/ Majowa, Aleja Legionów /od Piłsudskiego do końca/ 20 kwietnia
godz. 18.00
SP nr 10
 14. Hipokratesa, Kazańska, Kasztelańska, Księżnej Anny, Księcia Janusza, Mazowiecka, Porucznika Łagody, Piłsudskiego/ od ul. Zawadzkiej do Szosy Zambrowskiej /, Rycerska, Sybiraków, Talesa z Miletu 19 kwietnia
godz. 18.00
SP nr 9
 15.
 Gen. Sikorskiego /od. Al. Legionów do Szosy Zambrowskiej nry nie parzyste /, Kopernika, Nowa, Osiedle Monte Casino, Projektowana, Polowa /od Al. Legionów do Placu Niepodległości/, Plac Niepodległości, Stara, Zawadzka /od Placu Niepodległości do ul. Gen. Sikorskiego/, Szosa Zambrowska /od Pl. Niepodległości do ul. Gen. Sikorskiego/, Sadowa, Sienkiewicza, Al. Legionów od Polowej do Dwornej, Plac Papieża Jana Pawła II,
 25 kwietnia
godz. 18.00
Zespół Szkół Ekonomicznych

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę