Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ponowny proces w sprawie głośnego wypadku drogowego w Downarach

Przed Sądem Okręgowym w Łomży jeszcze raz rozpocznie się dziś proces w sprawie głośnego wypadku drogowego w Downarach. W kwietniu ubiegłego roku 21-letni kierowca volkswagena wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo. W ten sposób doprowadził do wypadku, w którym zginęło 7 osób, a 4 zostały ciężko ranne. Wśród ofiar była młoda kobieta, która straciła dziecko. Była w dziewiątym miesiącu ciąży.

Jesienią ubiegłego roku Sąd Okręgowy w Łomży uznał, że był to wypadek, a nie katastrofa w ruchu lądowym - jak chciała prokuratura. Skazał kierowcę na 5 lat więzienia i na 10 lat odebrał mu prawo jazdy. Od wyroku tego odwołała się prokuratura, utrzymując nadal, że była to katastrofa w ruchu lądowym. Sąd Apelacyjny w Białymstoku zwrócił sprawę do ponownego rozpatrzenia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę