Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Czas na wnioski

5 dni na przygotowanie dokumentów – tyle czasu zostało rolnikom, którzy zamierzają ubiegać się o wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych. Wnioski będą przyjmowane tylko przez jeden dzień - 16 kwietna osobiście lub za pośrednictwem poczty listem poleconym albo przesyłką kurierską. Do rozdysponowania jest 230 milionów złotych.

Już teraz wiadomo, że może być więcej chętnych niż pieniędzy dlatego o tym kto otrzyma dofinansowanie zadecyduje przypadek. ARiMR chce zrobić losowanie wniosków, które zostaną sfinansowane.
Przypominany że program wsparcia inwestycji w gospodarstwach rolnych to zwrot połowy poniesionych kosztów na przykład na zakup maszyn, czy modernizację budynków inwentarskich. Resort rolnictwa apeluje jednak do rolników, aby planowali inwestycje, które można będzie szybko zrealizować, bo program należy ostatecznie zamknąć w połowie przyszłego roku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę