Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Znowu „Zielonym do góry”

Dęby, buki, modrzewie... m.in. sadzonki tych drzew rozdawać będą w środę dziennikarze łomżyńskiego oddziału Polskiego Radia Białystok. Od 14 lat radiostacja organizuje akcję „Zielonym do góry” i zaprasza słuchaczy do sadzenia drzew na osiedlowych trawnikach, przy szkołach, wokół domów i wszędzie tam gdzie brakuje zieleni.

W tym roku Nadleśnictwo Łomża, które zaopatruje łomżyńskie PRB w sadzonki przygotowało dwa tysiące młodych dębów, buków, modrzewi i lingustr. Jutro (11 kwietnia) od 10.00 , każdy kto będzie chciał otrzyma drzewko, które będzie mógł posadzić w swoim ulubionym miejscu. Jak podkreślają organizatorzy akcji „Zielonym do góry”  przez lata słuchacze Radia Białystok  posadzili w całym regionie kilkadziesiąt tysięcy drzew i krzewów, które nie tylko ozdabiają podwórka, ale też są domem dla naszych skrzydlatych przyjaciół.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę