Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Policyjny świąteczny bilans

Nieco bezpieczniej, znacznie trzeźwiej... ale niestety z ofiarami – tak minione święta podsumowują policjanci. Przez dwa świąteczne dni na drogach województwa podlaskiego wydarzyło się 9 wypadków drogowych, w których jedna osoba zginęła, a 14 zostało rannych.


Dla porównania w roku ubiegłoym wypadków było o dwa mniej, ale za to poszkodowanych było więcej. W Wielkanoc 2006 roku na drogach podlaskiego zginęły dwie osoby, a 25 zostało rannych.  
Większa ilość wypadków zdaniem policjantów może mieć związek z warunkami pogodowymi. Zarówno w pierwszy, jak i drugi dzień świąt spadł śnieg, który w wielu miejscach zaskoczył kierowców...

Tymczasem największym zaskoczeniem dla policjantów był wynik sumowania pijanych kierowców na drogach. Przez całe święta policjanci w całym województwie podlaskim zatrzymali tylko 19 pijanych kierowców. Dodajmy, że przed rokiem było ich 55 - czyli niemal trzy razy tylu.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę