Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Zatrzymani za narkotyki

Nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności grozi czterem mężczyznom podejrzanym o handel narkotykami w Wysokiem Mazowieckiem. Dealerzy sprzedawali środki odurzające nieletnim. Tutejsza prokuratura wystąpiła do sądu rejonowego z aktem oskarżenia przeciwko dilerom narkotyków – pisze na swojej stronie internetowej Gazeta Współczesna.

- W toku śledztwa ustalono, że zatrzymani: Marcin H., Grzegorz K., Krzysztof W. i siedemnastoletni Michał G., sprzedawali marihuanę i amfetaminę nieletnim na terenie miasta – poinformował Współczesną mł. asp. Grzegorz Malinowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem.

W sprawę zamieszanych jest także aż 11 nieletnich, którzy kupowali środki odurzające. Ze względu na ich wiek sprawą zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich w Wysokiem Mazowieckiem.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę