Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

ORJAN NILSEN Pres. Orion w Polsce

Niespełna trzy dni przed Revolution, do kraju przylatują pierwsi uczestnicy. W czwartkowy wieczór prosto z Norwegii przyleciał Orjan Nilsen, znany bardziej jako DJ Governor. Na Warszawskim lotnisku Okęcie czekał na niego Mike Wind. Orjan te święta spędzi wyjątkowo w Łomży, skąd 8 kwietnia odjedzie do Poznania, a już kolejnej nocy wystąpi w Klubie Mauritius w Nowym Tomyślu. To jego pierwsza wizyta w Polsce. Zapytany o pierwsze wrażenia , odparł - “Nice”.

ORJAN NILSEN Pres. Orion - Adamantica / Gobstice @ DEDICATED
ORJAN NILSEN Pres. Orion - Adamantica / Gobstice @ DEDICATED
ORJAN NILSEN Pres. Orion
ORJAN NILSEN Pres. Orion
ORJAN NILSEN Pres. Orion
ORJAN NILSEN Pres. Orion
ORJAN NILSEN Pres. Orion
ORJAN NILSEN Pres. Orion

Dokładnie przed miesiącem ukazał się najnowszy vinyl Orjana Nilsena pod nowym projektem ORION. Utwory zostały wydane nakładem holenderskiej wytwórni DEDICATED. Aktualnie vinyl jest supportowany przez: Tiesto, Armin van Buuren, Markus Schulz oraz Marcel Woods.

Urodził się 14 czerwca 1982 w miejscowości Kirkenes w Norwegii, a swoje zainteresowanie muzyką zaczął w bardzo wczesnym wieku. Mając zaledwie roczek, z ogromną pasją uderzał już w bębny, a w wieku 7 lat młodziutki Orjan dostał swój pierwszy Keyboard, na którym ćwiczył codziennie przez kilka następnych lat, pod czujnym okiem brata i Taty. Z czasem jednak doszedł do wniosku, iż ten "mały keyboard" nie ma tego czegoś, czego szukał... I wtedy się zaczęło... Melodie i rytm stopniowo stawały się coraz ważniejszą sferą jego nastoletniego życia. Jeden styl w szczególności przyciągnął jego uwagę... TRANCE. Po przesłuchaniu różnych trance’owych kompilacji rodem z Holandii, Orjan coraz bardziej zahipnotyzowany był unikalnymi dźwiękami, w tak cudowny sposób łączącymi melodie i rytmiczne schematy. I choć sam bardzo chciał spróbować stworzyć podobne utwory, brak funduszy i szczegółowej wiedzy szybko ostudziły jego zapał… Teraz jednak sami możecie przekonać się, jak dalece zaawansowane pod względem technicznym i brzmieniowym są utwory, które tworzy. A chwilowy brak funduszy który na chwilę ostudził jego temperament, pomógł tylko w ujawnieniu się jego talentu z podwojoną siłą.. 

Bartosz Klepacki
pt, 06 kwietnia 2007 08:34
Data ostatniej edycji: pt, 06 kwietnia 2007 14:11:25

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę