Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Revolution

Po zeszłorocznej Rewolucji Październikowej, przyszedł czas na kolejną, dzieci Kwiatów, które w latach 60-tych otworzyły nowe wrota świata wirtualnego za pomocą muzyki która z kolei otworzyła przed nimi nowe drzwi do wolności realnej, stanu umysłu oraz seksualnej. Nikt wcześniej nie odważył się stawić czoła skostniałemu i konserwatywnemu światu, czego w naturalny sposób dokonała grupa szaleńców, którzy postanowili nieco odmłodzić autorytety starego świata i skierować jego oczy na tętniące życiem młode ciało, wyrywające się ku przygodzie i nieznanemu. W tę podróż ku nieznanemu zabierzemy Was do świata kolorów i miłości, poczujecie klimat z pamiętnych lat 60-tych...

Johan Gielen
Johan Gielen
MIKE KOGLIN
MIKE KOGLIN
Leon Bolier
Leon Bolier
Matt HARDWICK
Matt HARDWICK
Mike Wind aka Staircase
Mike Wind aka Staircase
Orjan Nilsen aka DJ Governor
Orjan Nilsen aka DJ Governor
Richard Durand
Richard Durand
Simon Patterson aka Dogzilla
Simon Patterson aka Dogzilla
Podczas tego niezapomnianego wydarzenia Łomżyńskie Środowisko Klubowe, choć nie tylko, będą reprezentować dwaj członkowie Oxygen Agency - Mike Wind, oraz Orjan Nilsen   Już 8 kwietnia, w Poznańskiej Hali Arena zagraj u boku takich gwiazd jak Johan Gielen, Simon Patterson aka Dogzilla, Richard Durand czy Leon Bolier. Mimo świątecznego okresu do Poznania wybiera się spora liczba Łomżyniaków.

Orjan Nilsen aka DJ Governor, urodzony 14 czerwca 1982 w miejscowości zwanej Kirkenes w Norwegii, swoje zainteresowanie muzyką zaczął w bardzo wczesnym wieku. Zaczął uderzać w bębny, gdy miał roczek i przez pierwsze 9 lat swojego życia był uczony przez ojca i brata. W wieku 7 lat, Orjan dostał swój pierwszy Keyboard, na którym ćwiczył codziennie przez kilka następnych lat, z czasem zaczął się zastanawiać nad tym, że ten "mały keyboard" nie ma tego czego on szuka... I wtedy się zaczęło...  Melodie i rytm stopniowo stawały się coraz ważniejszą częścią jego życia kiedy dojrzewał. Jeden styl w szczególności przykuł jego uwagę... TRANCE. Po przesłuchaniu różnych trancowych kompilacji z Holandii, Orjan stawał się coraz bardziej zahipnotyzowany przez ten unikalny dźwięk, który łączył melodie i rytmiczne schematy tak pięknie. Chciał też spróbować to stworzyć, ale brak funduszy i wiedzy zatrzymały go od tego na kilka lat.
W wieku 16 lat, dostał swój pierwszy syntezator, z wbudowanym sequencerem i drum machine, i od tego czasu wszystko zaczęło postępować szybko. Nauczył się jak układać bębny, linie basowe, melodie, akordy na swoim syntezatorze i później także na czym tak właściwie polega tworzenie muzyki. Po roku nauczył się jak robić muzykę na PC i odkrył jaka magia jest zawarta w tym szarym pudle. Postępując w swoich produkcjach rok po roku, Orjan zdecydował żeby wziąć sprawy o krok dalej i kupić więcej sprzętu, aby jego piosenki osiągnęły następny poziom. Pod koniec 2004 roku, Orjan stworzył kilka nieoficjalnych remixów i trochę własnych produkcji, które przyciągnęły uwagę ludzi z trance.nu.

Jego utwory były grane w stacjach radiowych i klubach na całym świecie, ale nic nie zostało wydany przez wytwórnię. To było w lato 2005 roku, wszystko zaczęło nabierać nowych kształtów, kiedy jego remix “Virunga - Simbabwe (DJ Governor's Progmix)” został zagrany na Playground przez Danjo & Styles, następnie także przez Yanave na jego audycji radiowej 'Retinal Insight'!
Ludzie zaczęli się coraz to bardziej interesować produkcjami wykonanymi przez Orjana, z zachwyceniem i zaciekawieniem pytali „kim jest ten chłopak?” To dało Orjanowi inspiracje do dalszej pracy nad jego własnymi produkcjami!
Wtedy to we wrześniu 2005 roku, Orjan stworzył w swoim studio produkcje o nazwie “DJ Governor - Red Woods”, które to dobry przyjaciel Danjo Raijer (DJ Danjo) wysłał do samego Armin Van Buuren’a do przesłuchania. Tydzień później Orjan otrzymał świetną informacje, Armin zagra “Red Woods” na znanym na całym „globie” 230 epizodzie audycji 'A State Of Trance'. Armin ogłaszał jego produkcje 2 razy!
Opinie na forach były budzące w natchnieniu na własną rękę, to jeszcze nie wszystko… wielkie marzenie Orjana spełniło się dokładnie przed świętami Bożego Narodzenia 2005 roku, kiedy to Armin wydał “DJ Governor - Red Woods” w jego własnym labelu ARMADA!
Jego produkcje supportują najlepsi DJe na świecie: Armin van Buuren, DJ Tiesto, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Menno De Jong, Nic Chagall, Danjo & Styles, Jonas Steur, Leon Bolier oraz wielu wielu innych.

 
Mike Wind aka Staircase, DJ i producent pochodzący z Łomży, urodzony w 1989 roku.
Od najmłodszych lat zafascynowany dźwiękami muzyki elektronicznej.
Swoją historię z muzyką rozpoczął w 2003 roku. Od tego czasu przebrnął przez wiele projektów, współpracując z polskimi oraz zagranicznymi artystami. Owocem ciężkiej pracy była obecność jego twórczości na kompilacjach w całej europie, a także debiutancki vinyl wydany w Austrii.
2006 rok okazał się przełomowy. Wraz z dwójką przyjaciół założył agencje bookingową - Oxygen Agency.
Wystąpił w wielu polskich klubach, grał na "Escape Festival 2006" wspólnie z Ron van den Beuken oraz E-Craig. Pod koniec 2006 roku został zaproszony na 2-dniowe tournee po Estonii!
Pod szyldem Staircase (Mike Wind & Marco Santozo), nakładem wytwórni Goblin Records z końcem 2006 roku wydał utwór "Oxygen Essential”, który stał się hymnem Oxygen Agency, supportowany m.in. przez Sean Tyas, 4 Strings, Ron van den Beuken, Andre Visior oraz Orjan Nilsen.
Podczas swoich setów prezentuje melodyjny uplifting oparty na mocnym i dynamicznym bicie delikatnie przeplatając ostrym i mrocznym tech-trancowym klimatem.

Timetable Revolution 2007 @ Hala Arena - Poznań

19:30 Entrance 2007 - premiera
20:00 Mike Wind
20:45 Fafaq
21:30 Mike Koglin
22:30 Simon Patterson
23:30 Dogzilla (live act)
00:00 Johan Gielen
01:30 Leon Bolier
02:30 Richard Durand
03:30 Matt Hardwick
04:30 Orjan Nilsen
05:30 Kris & Jay Bae

Nazwa: REVOLUTION 2007
Data: 8 kwietnia  2007r.
Lokalizacja: Hala Widowiskowo-Sportowa Arena, ul. Wyspiańskiego 33, Poznań
Start imprezy: godzina 19:00
Koniec imprezy: 7:00

Podczas tego niecodziennego wydarzenia nie zabraknie nas tam z reporterskim okiem obiektywu.

Z klubowym pozdrowieniem…

Bartosz Klepacki
wt, 03 kwietnia 2007 15:06
Data ostatniej edycji: wt, 03 kwietnia 2007 21:35:08

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę