Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na 61.

Powiększa się tragiczny bilans ofiar porannego wypadku w Kobylinie. Jedna z osób rannych przewieziona do szpitala zmarła. Tym samym jest to druga ofiara śmiertelna tego wypadku. O życie w łomżyńskim szpitalu walczy jeszcze jedna osoba. Przypomnijmy około godziny 7.30 w okolicach miejscowości Kobylin na drodze nr 61 Fiat Palio zderzył się tu z litewskim Tirem. Ofiary wypadku podróżowały samochodem osobowym.


Do wypadku doszło w połowie drogi między Łomżą a Stawiski. Najprawdopodobniej kierowca ciężarówki chciał wyminąć jadące przed nim samochody, które - jego zdaniem - zatrzymały się bardzo gwałtownie. Dlatego zjechał na przeciwległy pas ruchu. Kierowca jadącego z naprzeciwka samochodu osobowego, chcąc uniknąć zderzenia - zjechał do rowu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę